OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

KRASOKLUB PÚCHOV

Archív

Majstrovstvá Slovenska v krasokorčuľovaní prvýkrát v histórii v Púchove

S pomedzi viacerých klubov sme spĺňali najlepšie podmienky na organizáciu takýchto dôležitých pretekov a tak SKRZ bol vybraný práve náš klub. Predstavili sa tu tí najlepší z celeho Slovenka. Môžeme sa pochváliť, že celý priebeh pretekov bol pohodový a viedol k spokojnosti rozhodcov, veríme, že aj pretekárov. 

       Malá reportáž z M SR Televíziou Považie TU                         

 

        Krasoklub Púchov na ME 2016 v Bratislave                             

 

 

Na otváracom ceremoniáli a záverečnej exhibícii sa predstavila juniorská pretekárka Iva Novacká a Sabina Drábová. Medzi flower kids sa dostala aj Lilianka Drábová. Dievčatá si tak naplno vychutnali atmosféru Majstrvostiev Európy a popri tom stretli aj najväčšie krosokorčuliarske hviezdy. 

Svojou  skromnosťou  prekvapili  majster  sveta  J. FERNÁNDEZ,  francúz FLORENT AMODIO či
ELENA RADIONOVA, ANNA POGORYLAJA. SO Slovákov sme stretli TESTOVÁ - CSOLEY.

    

                                

Spoločné foto sme spravili aj s čerstvou majsterkou Európy EVGENIOU MEDVEDEVOVOU.

   ,, Venujte 2% z Vašich daní
                     malým krasokorčuliarkam " 

              Aj prostredníctvom Vás budeme môcť ďalej napredovať.
                                                  ĎAKUJEME!          

  Chceš korčuľovať a hokej nie je to pravé?                       

                                           Čo tak skúsiť to s nami!                                             

S novou sezónou začíname nábor nových členov do nášho krasoklubu. Najvhodnejší vek kedy začať je od 4 rokov, no potešímne sa aj starším kamarátom.  
    

Prídte to skúsiť na jeden z našich tréningov vždy v stredu o 17.00 hod. na zimnom štadióne v Púchove.

 

                                                                                                                                  TLAČIVO NÁJDETE  TU
 

 

 

 

 

 

*** Poďakovanie trénera Krasoklubu Púchov Petra Hebra ***  

Tak a pretekárska sezóna 2012-13 sa nám už (aj konečne) skončila :o) veľmi rád sa chcem verejne poďakovať všetkým mojim pretekárkam tak aj všetkým rodičom či z Trenčína alebo z Púchova za krásnu sezónu a za krásny čas strávený s Vami ... som najšťastnejší že práve ja môžem mať pri sebe tak úžasné baby a tých najlepších rodičov ... baby ĎAKUJEM za každú jednu Vašu jazdu ktorou ste sa prezentovali na každom preteku a na KAŽDÚ Z VÁS SOM NESKUTOČNE HRDÝ ... mám Vás strašne moc rád !!! a tak isto ako ďakujem aj rodičom mojich pretekárok tak ďakujem aj mojím rodičom ... bez Vás by som toto nikdy nedokázal ... ešte raz jedno veľké DAKUJEM pre VŠETKÝCH !!! mám Vás moc rád !!! Peter Hebr Senior Malá Blcha Vlaďka BičanovskáLubomira BicanovskaJuraj BičanovskýZuzana Hujda HudečkováNina Rapaic Terinka Neviem Viselkova Anna Malíková Krekáčová Juraj Krekáč Lenka Kolmanova Lucka Horvátova, Katka Krekáčová , Janka Novacká , Lucka Kolmanová , Ajka Ridošková , sestry Novacké ... sestry Drábové ... ĎAKUJEM že vďaka Vám je môj život tak krásny !!! Ak som na niekoho zabudol moc sa ospravedlňujem ...                                                                           Peter Hebr
....

Pretekárky Krasoklubu Púchov podali na Majstrovstvách SR 2013 vynikajúce výkony.

Vrchol krasokorčuliarskej sezóny v podaní majstrovstiev Slovenskej republiky sa konal uplynulý víkend 9.-10.3.2013 v Bratislave. Najlepší krasokorčuliari museli dokázať splniť  výkonnostný test, potrebný pre postup na M-SR a umiestniť sa v redukovanom rebríčku do 18. miesta. Prebojovať sa do najlepšej 18tky s pomedzi 60. pretekárok  podarilo Kataríne Krekáčovej, ktorá na M-SR skvele zabojovala a obsadila krásne 9.miesto.V kategórii staršie žiačky sa nominovala aj Sabina Drábová, z Bratislavy priniesla cenný bronz a Iva Novacká, ktorá  v tvrdej konkurencii obsadila skvelú 8. priečku.   Dievčatá úspešne reprezentovali klub i svoje mesto a v závere pretekárskej sezóny 2012/2013 na konto klubu priniesli z pretekov S dve zlaté, dve strieborné, päť bronzových a tiež päť veľmi cenných zemiakových medailí.

Katarína Krekáčová - 9.miesto (mladšie nádeje)        Iva Novacká - 8. miesto(staršie žiačky)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sabina Drábová 
- 3. miesto (staršie žiačky)

      Krasoklub Púchov má majsterku Slovenska!


23. marca 2013 sa na Púchovskom zimnom štadióne konali Majstrovstvá Slovenska v Interpretačnom korčuľovaní.
O titul masjsterky Slovenska sa so svojimi jazdami popasovali pretekárky z celého Slovenska, ktoré nastúpili v sezóne aspoň na dva preteky.

Svojou dokonalou jazdou presvedčila rozhodcov Nikoleta Drábová z Krosoklubu Púchov a vybojovala si titul Majsterky Slovenska v Interpretačnom korčuľovaní skupiny ,,B“ (do 18r.).
Na domácom ľade zostal aj bronz v kategórii Interpretačného korčuľovania kategórie ,,C“(do 15r), ktorý zaslúžene patril Terezke Vislekovej
Za Krasoklub Púchov pretekala aj Paula Krekáčová, ktorá je v tejto kategórii nováčik, umiestnila sa na peknom trinástom mieste.
     Sprievodnou akciou Majstrovstiev Slovenska bol ,,Púchovský pohár pre hviezdičky“, kde domáca Lucia Kolmanová opäť nesklamala a vykorčuľovala si už v poradí druhé striebro tejto sezóny. Svoju jazdu v hviezdičkách pekne zvládla aj Alexandra Ridošková a patrilo jej krásne ôsme miesto. Úspech Púchovských pretekárok a skvelá atmosféra pri organizovaní týchto celoslovenských pretekov členmi krasoklubu bola tá najlepšia bodka na konci súťažnej sezóny 2012/2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dobyli sme Spiš! 

Zlato, striebro ba i bronz si priniesli z Veľkej Ceny Slovenského Raja pretekárky Krasoklubu Púchov. Pocit stáť na najvyššom stupienku si vychutnala Nikoleta Drábová v kat. IK ,,B“. Striebornú priečku vykorčuľovala Lucia Kolmanová v kat. ,,Hviezdičky“, ktorá má za sebou svoju prvú a veľmi úspešnú súťažnú sezónu. Sabina Drábová zabojovala medzi skúsenými súperkami a priniesla domov bronzovú medailu. V rovnakej kategórii nastúpila aj Iva Novacká a umiestnila sa na peknom 5. mieste. Obe dievčatá hosťujú v KK NMnV. Najmladšou pretekárkou klubu je Alexandra Ridošková, nijako za dievčatami nezaostala a obsadila krásne 7. miesto v kat. ,,Hviezdičky.“
                                                                                                        Viac o Spiši TU   

                   Sabína Drábová 3. miesto(staršie žiačky)                                  Nikoleta Drábová 1. miesto (IK ,,B")

            Lucka Kolmanová - 2. miesto (hviezdičky)                         Iva Novacká - 5. miesto (staršie žiačky)

                                              
                          Veľká cena KOŠÍC - Košická korčuľka 2013  

   
Jedinou pretekárkou reprezentujúcou KK Púchov v Košiciach bola naša hviezdička Alexandra Ridošková. Za  predvedenú voľnú jazdu si vybojovala  pekné 8. miesto.           

                       
TRÉNERKA I SKVELÁ PRETEKÁRKA 

Nika Drábová popri trénovaní detí ,, odbehla" na pretek Žilinská piruetka a aj napriek nedostatku času na nacvičenie vlastnej súťažnej jazdy dokázala, že to stále ešte vie. V kategórii Interpretačeného korčuľovania ,,B" obsadila krásne 3. miesto. 


V Žiline sa výborne darilo aj Paule Krekáčovej, ktorá súťaží prvú sezónu. V kategórii IK ,,C" obsadila 8.miesto a porazila tak aj niektoré skúsené pretekárky. Odmenou bola pre ňu  veľká vďaka od  trénerky Nikolety Drábovej.

Pribudli pre klub  cenné  ,,zemiakové" medaile!


Výborne sa túto sezónu darí našej hviezdičke Lucke Kolmanovej(prvá foto v ľavo), ktorej po krásonom treťom mieste v B.Bystrici pribudli ďalšie dve štvrté miesta na pretekoch Slovenského pohára v Liptovskom Mikuláši a na Veľkej cene Trenčína. V kategórii Interpretačného korčuľovania opäť zahviezdila Terezka Viselková a priniesla z VC Trenčína a Žilinskej piruetky dve 4. miesta. 

                                  Opäť na stupienku!

                              

Terezka Viselková dokázala medzi tvrdou konkurenciou skvele zabodovať.  Ku krásnemu tretiemu  miestu na preteku VC Žiliny v kategórii  IK ,,B"  pridala  ďalšie  cenné  tretie miesto  v kategórii interpretačného korčuľovania ,,C" na preteku Novomestského pohára.
Naša hviezdička zažiarila už na prvom preteku!

                                       50. ročník GP SNP Banská Bystrica 201222. - 24. 11. 2012 sa konal 50. ročník GRAND PRIX SNP V Banskej Bystrici. Na tomto medzinárodnom preteku sa predstavili aj naše pretekárky. Na svoj prvý pretek nastúpila Lucka Kolmanová a so svojou súťažnou jazdou sa jej podarilo hneď na prvýkrát vybojovať tretie miesto. Radosť trénera znásobila aj jeho zverenka Masha Mošková z KK Trenčín a k Luckinmu bronzu pridala na tom istom preteku aj striebro.
V kategórii Interpertačného korčuľovania sa predstavila  Terezka Viselková a získala krásne 4.miesto. Pre Paulu Krekáčovú a jej trénerku Nikoletu Drábovú bolo GP SNP tiež prvým pretekom, umiestnila sa na 15. mieste.

 

Letná škola krasokorčuľovania TRENČÍN 2012

  
   


                                                                                                                                           Krasoklub Púchov a atmosféra pretekov trochu inak laugh 

      
Halušky boli výborné, no krásam Slovenskej prírody sa nevyrovnali. Opäť sme jej neodolali a vyrazili otestovť svoju zdatnosť a odvahu na Jánošíkove diery.  Viac na Aktivity

 

Prvomájové leSné sústredenie Krasoklubu Púchov

Kohútka - Portáš 2012


      Čerešne nám už odkvitli  a tak namiesto sladkých bozkov boli sladké buchty.  Aby dobre vytrávilo,       nechýbala menšia túra . Viac na Aktivity
                                                                                                                                                                      

ĎAKUJEME pretekárkam za úspešné reprezentovanie
Krasoklubu Púchov v Slovenskom pohári.

                                                   


Konečné poradie pretekárok KK Púchov v Slovenskom pohári a mimo neho.

Meno Kategória Umiestnenie Z celk. počtu
Katka Krekáčová hviezdičky 3. miesto 44
Janka Novacká ml. nádeje 7. miesto 46
Terezka Visleková IKC 9. miesto 23
Terezka Viselková ml. žiačky 28. miesto 34
Ivka Novacká ml. žiačky 8. miesto 34
Sabinka Drábová st. žiačky 4. miesto 13
Nika Drábová IKB 5. miesto 6

Celkové záverečné výsledky Slov. pohára 2011/12      

Tohtoročná sezóna na Púchovskom ľade skončila o niečo skôr. Pretekárky  si v nej však stihli vyskúšať stupne víťazov a nominovať sa na Majstrovstvá Slovenska 2012.

 

                                                               VC Nové Mesto nad Váhom 

Vychutnať si skvelý pocit vystúpiť na najvyšší stupienok sa podarilo našej najmladšej pretekárke Katke Krekáčovej. Získala tak prvé zlato pre Krasoklub Púchov a zároveň prvé trénerské zlato pre svojho trénera Petra Hebra.

 

 

                                             Grand prix Banská Bystrica 2011

 

Naša hviezdička Katka Krekáčová prekvapila už na svojej prvej súťaži a priniesla nám striebro. Úspech nášho klubu na tomto preteku Slovenského pohára znásobila Janka Novacká( kat. mladšie nádeje) ďalšou striebornou priečkou. Terezke Viselkovej(kat. IKC) to korčuľovalo tiež výborne a obsadila 5. miesto. 

 

VC Košíc

V kategórii IKB nás skvele reprezentovala pretekárka a zároveň asistentka trénera Nika Drábová. Získala pre klub ďalšiu medailovú pozíciu - 3.miesto. Janke Novackej (kat. mladšie nádeje) unikol stupienok len o vlások a získala 4.miesto.

 

Prechod do mladších žiačok sa vyplatil!

AK sa spojí talent,chuť a zodpovednosť, všetko sa dá dosiahnuť. Medzi konkurenciou sa nestratí ani krasokorčuliarka, ktorá sa začala venovať tomuto športu v neskoršom veku. Dôkazom toho je Terezka Viselková, pre ktorú bola VC Bratislavy veľkou skúškou. Z kategórie IKC prešla do kategórie mladše žiačky. Vybojovala si  26. miesto( z celk.počtu 33. pretekárok). Na VC Ružomberka a VC Žiliny sa jej už podarilo poraziť skúsené pretekárky a skočiť na 15. priečku, čo znamená veľký úspech na športovom poli a spokojnosť zo strany trénera. 

 

Hviezdičky na Slovane

Popri Majstrovstvách SR sa konal na zimnom štadióne O. Nepelu pretek v kategórii najmenších pretekárok.Katke Krekáčovej sa ušla ,,zemiaková" medaila. Stačila jej však na to, aby sa umiestnila na 1. mieste v priebežnom poradí kat. hviezdičky 2011/2012.

Bola veľká paráda - ĽADOVÁ MAŠKARÁDA

                                               
                                                Viac v  AKTIVITY

Nový blok - dvojklikom tu, zahájite úpravu bloku...