OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

KRASOKLUB PÚCHOV

TO SME MY

              ,,V živote nerátame nádychy a výdychy, ale chvíle, ktoré nám vzali dych!"    
 

 

     Sme športový klub, ktorý vznikol v roku 2009 ako občianske združenie. Naším hlavným poslaním je rozvoj krasokorčuľovania v meste Púchov. Snažíme sa vytvárať vhodné podmienky pre voľnočasové aktivity detí, ktoré majú záujem o krasokorčuľovanie.

Vychovávame pretekárky pre výkonnostné a interpretačné krasokorčuľovanie,ktoré reprezentujú svoje mesto na slovenských i medzinárodných súťažiach. V klube trénuje niekoľko začínajúcich, ale aj skúsených pretekárok z Púchova a jeho okolia.

Trénujeme pod vedením niekoľkonásobných majsteriek Slovenska a víťaziek Slovenského pohára, Nikolety Drábovej a Sabiny Drábovej.Najmenším detičkám sa v Škole korčuľovania venuje Alexandra Novacká.

Už od prípravky sa deti učia nie len korčuľovaniu, ale aj disciplíne a zodpovednosti. Tento šport ich naučí nie len vyhrávať, no aj zvládnuť prehru. Dokážu si reálne stanoviť svoje ciele a v spolupráci s trénerom ich dosiahnuť. Odmenou im je radosť z výborných výsledkov, vďaka od trénera ,či najbližších za ich snahu a vytrvalosť.

Časť našich tréningov začína v skorých ranných hodinách a vymeniť teplú posteľ za studený ,,zimák" chce naozaj pevnú vôľu!                                       
 


Krasokorčuľovanie je svojim spôsobom umením a stane sa súčasťou života každého, kto sa rád popasuje s jeho náročnosťou, lebo len tak sa dá objaviť jeho skutočná krása.